Paramos fondai

Paralympics-logo ROTARY_Judek prasmingai_Logotipas_atrinktas

Aušra Garunkšnytė – Lietuvos vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė. Aušra yra pirmoji Lietuvos sportininkė, iškovojusi kelialapį į 2020 m. Tokijo paralimpines žaidynes. Ji yra ir pirmoji mūsų šalies atstovė moteris paralimpinių žaidynių maratono rungtyje.

Pirmą kartą maratoną Aušra bėgo 2017 metų rugsėjį Vilniuje, kuriame jos rezultatas buvo 3 val. 32 min. 43 sek.ir jai pritrūko mažiau nei trijų minučių, kad įvykdytų Tokijo paralimpinių žaidynių normatyvą. Atkakliai ir sistemingai siekdama savo tikslo, 2019 metais Aušra dalyvavo IPC Grand prix lengvosios atletikos varžybose ir tapo 1500 m bėgimo nugalėtoja, dalyvavo tarptautiniame Berlyno maratone, dalyvavo respublikiniuose bėgimuose Lietuvoje, tapo LAS lengvosios atletikos žiemos ir vasaros čempionatų vidutinių ir ilgų nuotolių bėgimo bei LAS rudens kroso čempione. Tarptautiniame Londono maratone Aušra užėmė 4 vietą (silpnaregių grupėje T12/13) – įvykdė Tokijo paralimpinių žaidynių normatyvą, iškovojo kelialapį dalyvauti Tokijo paralimpinėse žaidynėse.

Geriausias rezultatas:

Būsima paralimpietė Aušra Garunkšnytė kovo 11-ąją dalyvavo Vilniuje vykusiame maratone „Bėgimas į laisvę!” Aušra laimėjo maratono bėgimo varžybas, prabėgdama per 3:04,01 laiką, ir net 14,06 min. pagerino sau priklausiantį silpnaregių moterų Lietuvos rekordą!

Mūsų visų tikslas – padėti Aušrai tęsti pasiruošimą bei dalyvauti ir garbingai atstovauti Lietuvą paralimpinėse Tokijo žaidynėse 2021 metais.

1 nuotrauka 4