Nuostatai

MOTERŲ BĖGIMO NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

VšĮ „Tarptautinis maratonas“  2019 m. birželio 15 d. rengia Moterų bėgimą.

II. NUOTOLIAI

5 km bėgimas

200 metrų “PRITT vaikų bėgimas”

III. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS

Starto/finišo vieta – Rotušės aikštė, Vilnius

5km bėgimo startas 19 val.

“PRITT vaikų bėgimo” startas 18:30 val.

IV. LAIKO LIMITAS

5 km nuotolį reikia įveikti greičiau nei per 1 val.

“PRITT vaikų bėgimo” laikas neribojamas.

V. DALYVIAI

1. Varžybose gali dalyvauti visos merginos bei moterys, užpildžiusios dalyvio kortelę ir pasitikrinusios sveikatą bei tai patvirtinusios registracijos metu. Visos dalyvės renginyje dalyvauja laisva valia, nieko neverčiamos ir prisiima visą su dalyvavimu susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to nereikšti bėgimo organizatoriams jokių pretenzijų. Dalyvės, atsiimdamos dalyvės paketą, privalo turėti asmens dokumentą. Pateiktame dokumente dalyvės informacija turi sutapti su registracijos anketoje pateikta informacija.

2. Už nepilnamečius atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.

VI. SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

1. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.

2. Jei užsiregistravusi dalyvė nori atnaujinti arba keisti savo registracijos duomenis ar perleisti dalyvavimą kitam asmeniui, ji turi sumokėti informacijos keitimo mokestį – 5 EUR. Visus pakeitimus reikia atlikti iki birželio 7 d.

3. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@moterubegimas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Įmonės rekvizitai:

VšĮ „Tarptautinis maratonas“
Vytenio g. 6/23, Vilnius
Įmonės kodas: 300561278
PVM kodas: LT100008891011
A/S: LT307044060005482871 B/K: 70440, AB SEB bankas

4. Kiekviena dalyvė varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį su laiko skaičiavimo mikroschema. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.

5. Renginio metu trasoje bėgti be ant marškinėlių pritvirtinto dalyvės numerio yra griežtai draudžiama.

6. Dalyvėms bei jas palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, riedlentes, ir kitas ratuotas transporto priemones. Dalyvės, pažeidusios šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuojamos.

7. Dalyvėms varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine palyda. Pažeidusios šią taisyklę dalyvės bus diskvalifikuojamos.

8. Renginio metu draudžiama trasoje vedžioti ar bėgti su bet kokiais gyvūnais. Šio draudimo nesilaikantys dalyviai bus diskvalifikuojami iš varžybų.

9. Varžybų dalyvėms nors kiek nukrypti nuo renginio trasos (be teisėjo leidimo) yra draudžiama. Dalyvės, pažeidusios šią taisyklę, bus diskvalifikuojamos.

10. Pirmosios 1500 dalyvių, atsiėmusios 5 km distancijos numerius, dovanų gaus sportinius renginio marškinėlius. Marškinėlių dydžių lentelė. 

11. Moterų bėgimo rezultatai sudaromi pagal oficialų varžybų laiką.

12. Bet kokios dalyvių pretenzijos turi būti pateiktos raštu varžybų vyr. teisėjui ne vėliau kaip per 30 minučių po varžybų pabaigos.

13. Jūsų pasiektas rezultatas bus viešai skelbiamas oficialiame varžybų protokole ir varžybų puslapyje, skiltyje „Rezultatai“.

VII. APDOVANOJIMAI

1. Bėgimo nugalėtojoms ir prizininkėms bus įteiktos atminimo taurės.

2. Visos 5 km dalyvės turės galimybę atsispausdinti dalyvio diplomą.

3.  Visiems sėkmingai finišavusiems dalyviams bus įteikti atminimo medaliai.

VIII. DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS

iki 03.15 03.16-04.30 05.01-05.31  06.01-06.12  06.13-06.15
5 km 12 EUR 16 EUR 18 EUR 20 EUR 25 EUR
PRITT vaikų bėgimas 3 EUR 3 EUR 4 EUR 5 EUR 6 EUR

 

Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas.

IX. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR PAKETŲ IŠDAVIMAS

1. Visi dalyviai gali registruotis interneto puslapyje www.moterubegimas.lt iki birželio 14 d. 18 val. Birželio 15 d. registracija bus vykdoma organizatorių palapinėje, starto zonoje nuo 10:00 val. iki 18:30 val.

2. Pasiekus maksimalų dalyvių kiekį, registracijos stabdomos

3. Išankstinis dalyvių paketų atsiėmimas vyks birželio 13 d. – 14 d. nuo 10 iki 20 val. (Informacijos cente, Rotušės aikštėje).

4. Varžybų dieną dalyvių paketus bus galima atsiimti nuo 10:00 val. iki starto.

5. Nepilnamečiai dalyviai dalyvių paketų atsiėmimo metu turės pateikti atspausdintą ir pasirašytą tėvų sutikimą.

6. Atsiimant dalyvio paketą už kitą asmenį būtina parodyti dalyvio, už kurį atsiimama, asmens dokumentą arba jo kopiją.

7. Dalyvio krepšelio turinį tikrinti jo atsiėmimo vietoje. Po atsiėmimo, esant krepšelio turinio trūkumui, jo turinys nebepildomas. Dalyvio krepšelis po renginio nebeatiduodamas.

8. Kiekviena(-s) dalyvis(-ė) registracija savaime sutinka, kad VšĮ „Tarptautinis maratonas“ visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.

X. PASLAUGOS DALYVIAMS

1. Renginio dieną dalyviai savo daiktus galės palikti saugykloje. Daiktai turi būti sudėti į užsegamą ar užrišamą sportinį krepšį.

2. Renginio dalyvių susirinkimo vietoje veiks biotualetai.

Kilus klausimams, rašykite info@moterubegimas.lt