Nuostatai

MOTERŲ BĖGIMO NUOSTATAI

I. BENDROJI DALIS

VšĮ „Tarptautinis maratonas“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybės sporto skyriumi 2017 m. birželio 17 d. rengia Moterų bėgimą.

II. NUOTOLIAI

5 km bėgimas

200 metrų “PRITT vaikų bėgimas”

III. VARŽYBŲ VIETA IR LAIKAS

5km bėgimo startas 16 val. prie Baltojo tilto.

“PRITT Vaikų bėgimo” startas 15:30 val.

IV. LAIKO LIMITAS

5 km nuotolį reikia įveikti greičiau nei per 1 val.

“PRITT Vaikų bėgimo” bėgimo laikas neribojamas.

V. DALYVIAI

1. Varžybose gali dalyvauti visos merginos bei moterys, užpildžiusios dalyvio kortelę ir pasitikrinusios sveikatą bei tai patvirtinusios registracijos metu. Visos dalyvės renginyje dalyvauja laisva valia, niekieno neverčiamos ir prisiima visą su dalyvavimu susijusią (tame tarpe su įvairiais sveikatos sutrikimais ir pan.) riziką bei įsipareigoja dėl to nereikšti bėgimo organizatoriams jokių pretenzijų. Dalyvės, atsiimdamos numerį, privalo turėti asmens dokumentą.

2. Už nepilnamečius atsako jų tėvai, globėjai arba treneris.

VI. SPECIALIOS SĄLYGOS IR APRIBOJIMAI

1. Registruotis į bet kurią rungtį galima tik savo vardu. Savo numerį perduoti kitam dalyviui draudžiama. Tokiu atveju dalyviai bus diskvalifikuojami, o rezultatai į varžybų protokolą neįtraukiami.

2. Jei užsiregistravusi dalyvė nori keisti rungtį į trumpesnę ar ilgesnę, atnaujinti arba keisti savo registracijos duomenis ar perleisti dalyvavimą kitam asmeniui, ji turi sumokėti rungties arba informacijos keitimo mokestį – 5 EUR. Norint keisti rungtį į ilgesnę – reikia primokėti startinio mokesčio skirtumą pagal mokėjimo dienos galiojantį rungties startinį mokestį. Visus pakeitimus reikia atlikti iki birželio 12 d.

3. Registracijos duomenų keitimas atliekamas tada, kai dalyvis sumoka už paslaugą ir informuoja organizatorius el. paštu info@moterubegimas.lt, kartu su laišku atsiųsdamas mokėjimo išrašą bei norimus pakeisti duomenis. Įmonės rekvizitai:

VšĮ „Tarptautinis maratonas“
Čiurlionio 84B-60, Vilnius
Įmonės kodas: 300561278
PVM kodas: LT100008891011
A/S: LT957400040679823810 B/K: 74000, Danske Bank A/S Lietuvos filialas

4 Kiekviena dalyvė varžybose privalo turėti ant marškinėlių tvarkingai pritvirtintą numerį su laiko skaičiavimo mikroschema. Numeris turi būti ant marškinėlių priekio (krūtinės), aiškiai matomoje vietoje.

5. Renginio metu trasoje bėgti be ant marškinėlių pritvirtinto dalyvės numerio yra griežtai draudžiama.

6. Dalyvėms bei jas palaikantiems asmenims griežtai draudžiama naudoti bet kokias transporto priemones, pvz.: dviračius, riedučius, riedlentes, ir kitas ratuotas transporto priemones. Dalyvės, pažeidusios šį nuostatų punktą, bus diskvalifikuojamos.

7. Dalyvėms varžybų metu draudžiama naudotis bet kokia asmenine palyda. Pažeidusios šią taisyklę dalyvės bus diskvalifikuojamos.

8. Renginio metu draudžiama trasoje vedžioti ar bėgti su bet kokiais gyvūnais. Šio draudimo nesilaikantys dalyviai bus diskvalifikuojami iš varžybų.

9. Varžybų dalyvėms nors kiek nukrypti nuo renginio trasos (be teisėjo leidimo) yra draudžiama. Dalyvės, pažeidusio šią taisyklę, bus diskvalifikuojamos.

10. Pirmosios 2000 dalyvių, užsiregistravusių į 5km distanciją, dovanų gaus NIKE sportinius marškinėlius.

11. Moterų bėgimo rezultatai sudaromi pagal oficialų varžybų laiką.

12. Bet kokios dalyvių pretenzijos turi būti pateiktos raštu varžybų vyr. teisėjui ne vėliau kaip per 30 minučių po varžybų pabaigos.

VII. APDOVANOJIMAI

1. Bėgimo nugalėtojoms ir prizininkėms bus įteiktos atminimo taurės.

2. Visos dalyvės turės galimybę atsispausdinti dalyvio diplomą. Dalyvausiančios su laiko matavimo mikroschema (antroje dalyvio numerio pusėje) savo diplome matys ir distancijoje sugaištą laiką.

3.  Visiems sėkmingai finišavusiems dalyviams bus įteikti atminimo medaliai.

VIII. DALYVIŲ STARTINIS MOKESTIS

1. 5 km bėgimo startinis mokestis užsiregistravusioms iki gegužės 3 d – 12 EUR

2. “PRITT Vaikų bėgimo” startinis mokestis užsiregistravusiems iki gegužės 3 d. – 3 EUR

3. 5 km bėgimo startinis mokestis užsiregistravusioms nuo gegužės 4 d. iki birželio 13 d. – 14 EUR

4. “PRITT Vaikų bėgimo” startinis mokestis užsiregistravusiems nuo gegužės 4 d. iki birželio 13 d. – 3 EUR

5. 5 km bėgimo startinis mokestis užsiregistravusioms nuo birželio 14 d. iki birželio 16 d. – 16 EUR

6. “PRITT Vaikų bėgimo” startinis mokestis užsiregistravusiems nuo birželio 14 d. iki birželio 16 d. – 3 EUR

7. 5 km bėgimo startinis mokestis užsiregistravusioms birželio 17 d – 20 EUR

8. “PRITT Vaikų bėgimo” startinis mokestis užsiregistravusiems birželio 17 d. – 4 EUR

9. Dalyvio startinis mokestis negrąžinamas.

IX. DALYVIŲ REGISTRAVIMAS IR NUMERIŲ IŠDAVIMAS

1. Visi dalyviai gali registruotis interneto puslapyje www.moterubegimas.lt iki birželio 16 d. 18 val. Birželio 17 d. registracija bus vykdoma organizatorių palapinėje, starto zonoje nuo 13:00 val.

2. Išankstinis numerių atsiėmimas vyks birželio 15-16 d. nuo 10 iki 20 val. paviljone prie Balto tilto (šalia SPOT Restobar).

3. Varžybų dieną bus galima atsiimti visų distancijų numerius nuo 10:00 val. iki starto (prie Baltojo tilto, organizatorių palapinėje).

4. Nepilnamečiai dalyviai numerių atsiėmimo metu turės pateikti atspausdintą ir pasirašytą tėvų sutikimą.

5. Atsiimant dalyvio numerį už kitą asmenį būtina parodyti dalyvio, už kurį atsiimama, asmens dokumentą arba jo kopiją.

6. Dalyvio krepšelio turinį tikrinti jo atsiėmimo vietoje. Po atsiėmimo, esant krepšelio turinio trūkumui, jo turinys nebepildomas. Dalyvio krepšelis po renginio nebeatiduodamas.

7. Kiekviena(-s) dalyvis(-ė) registracija savaime sutinka, kad VšĮ „Tarptautinis maratonas“ visas renginio metu padarytas nuotraukas bei filmuotą medžiagą gali laisvai ir be atskiro sutikimo naudoti rinkodaros tikslais.

8. Registruodamasi(-s) dalyvis(-ė) patvirtina, kad sutinka gauti naujienlaiškius ir SMS žinutes, kurie yra susiję su VšĮ „Tarptautinis maratonas“ organizuojamais renginiais.

X. PASLAUGOS DALYVIAMS

1. Renginio dieną dalyviai savo daiktus galės palikti saugykloje prie Baltojo tilto. Daiktai turi būti sudėti į užsegamą ar užrišamą sportinį krepšį.

2. Renginio dalyvių susirinkimo vietose veiks biotualetai.

XI. VARŽYBŲ TRASA

Bėgimo trasa bus paskelbta artimiausiu metu.

Kilus klausimams, rašykite info@moterubegimas.lt